3S Kale Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sağladığımız katma değerle ülkemizin gelişimine destek vermekten gururluyuz.

Kuruluşumuzdan bugüne sosyal sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz. Babamız Sadık Özgür memleketi Sivas Divriği’de, toprağına ve köylüsüne duyduğu minnet içerisinde yıllar içinde ilköğretim okulları, yüksek meslek lisesi, öğrenci yurdu ve 96 yataklı bir hastane kompleksi yaptırıp kamuya bağışlamıştır.

Biz de 3S Kale olarak Divriği’nin turizm alanında gelişimine katkı sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi üzerine çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Kale Outlet Center

Kale Center’da sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlenen etkinliklerle anlamlı bir sosyal ayak izi bırakılması hedefleniyor. Bu sosyal izlerden öne çıkanlar…


Aralık 2016

Nejat Uygur Geçmişten Geleceğe Başarı Hikayesi fotoğraf sergisi Kale Outlet Center’da açıldı. Nejat Uygur fotoğraf sergisinin açılış gününe Uygur Ailesi ve Markopaşa Müzikhali oyuncuları tam kadro olarak katıldı.

26.000 m²’lik alanın, tüm koridorları ve mağaza vitrinleri Nejat Uygur’un fotoğrafları ile renklendi. 3.000 adet fotoğraf 1 ay boyunca Kale Outlet Center’da kalan sergiden elde edilen gelir Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’ne bağışlandı.

Ekim - Kasım 2016

Kızılay işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi.


Mayıs 2016

Filiz Akın fotoğraf sergisi, sanatçının hayranlarından gelen 1.265 fotoğrafla birlikte toplam 4.500 adet fotoğraf ve Akın’ın filmlerinden karelerden oluştu. 26.000 m²’lik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinleri Akın’ın fotoğrafları ile renklendi. Setlerden galalara, gazete kupürlerinden film afişlerine en özel karelerinin tüm Avm’yi süslendiği sergi, Kale Outlet Center’da 1 ay boyunca ziyaretçilere açık oldu.

Filiz Akın resim sergisinden elde edilen gelir Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’ne bağışlandı.


Mayıs 2016

Milli Eğitim İşbirliği ile İşitme ve Görme Engellilere destek için sergi ve konser düzenlendi.


Aralık 2015

Türk Sineması’nın efsane ismi Fatma Girik 72. Yaş gününü 2000 fotoğrafından oluşan dev sergisi ve binlerce hayranıyla birlikte kutladı. Girik’in 58 yıllık sanat hayatının en özel karelerinin yer aldığı, ‘Fatma Girik Geçmişten Geleceğe Fotoğraf Sergisi’nin açılışı sanatçının katılımı ile yapıldı.

Bugüne kadar toplam 186 filmde başrol oynayan Girik’in, setlerden, galalara, gazete kupürlerinden, dergilere, en özel kareleriyle, yaşamın en güzel anılarına tanıklık eden, en 2000 fotoğrafı sergide yer aldı.

Sergi için 30 kişilik ekip, 3 ay boyunca sanatçının fotoğraflarını arayarak, özel tarama ve baskılarının yapılması için çaba gösterdi. 26.000 m²’lik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinleri, Fatma Girik fotoğrafları ile renklendi. Sergiden elde edilen gelir Avrasya Şizofreni Derneği’ne bağışlandı.


Eylül 2015

Türk Sinemasının 100 yaşı kutlanırken, 50 yıllık sanat hayatının en özel karelerinin yer aldığı, “Hülya Koçyiğit Geçmişten Geleceğe Fotoğraf Sergisi” Hülya Koçyiğit’in katılımı ile açıldı.

Susuz Yaz, Gelin, Düğün, Diyet, Derman, Cemile, Tanrı Misafiri, Samanyolu gibi filmleriyle ile Türk Sinemasına iz bırakan Hülya Koçyiğit adına düzenlenen sergide, sanatçının film setlerinden de birçok fotoğraf karesi yer aldı.

Hülya Koçyiğit fotoğraf sergisi için 30 kişilik ekip ile 3 ay boyunca sanatçının fotoğraflarını araştırdı. Fotoğrafların özel olarak taramaları ve baskısı yapıldı. Hülya Koçyiğit fanları Türkiye’nin hatta dünyanın farklı yerlerinden, Almanya, Siirt, Hollanda, İngiltere, İzmir, İsveç, Trabzon’dan kendilerine ait olan arşiv fotoğraflarını paylaştılar.

Hülya Koçyiğit sergisinden elde edilen gelir Parıltı Görmeyen ve Az Gören Çocuklara Destek Derneği’ne bağışlandı.


Mayıs 2015

Ceyda Düvenci’nin Kale Outlet Center’da katıldığı etkinlikte, özel baskılı ve imzalı tişörtlerinin satışa çıkartıldı. Tişörtlerin satışından elde edilen gelir Bahçelievler Huzurevi’ne bağışlandı.

16 Nisan 2015

Emel Sayın resim sergisi gerçekleştirildi ve elde edilen gelir Birlik Ortopedik Engelliler Derneği’ne bağışlandı.

27 Mart 2014

Türkan Şoray resim sergisi yapıldı ve elde edilen gelir İZEV'e bağışlandı.